Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

Vali Şeref Ataklı veda ziyaretlerine devam ediyor

Vali Şeref Ataklı veda ziyaretlerine devam ediyor
  • 03.06.2016
  • 1.587 kez okundu

Merkez Valiliğine atanan Vali Şeref Ataklı kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarına veda ziyaretlerine devam etti..

Vali Şeref Ataklı ilk olarak İl Defterdarlığına giderek Defterdar Uğur Arslan ile görüştü. Daha sonra Valilik Ek-3 hizmet binasında bulunan Vali Yardımcıları Şahin Bayhan, Kubilay Ant, İl ve şube müdürlerini ziyaret ederek vedalaştı.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret eden Vali Ataklı’yı ATSO başkanı Ahmet Koçaş karşıladı. ATSO toplantı salonunda sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelen Vali Ataklı’ya Aksaray’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni yaşantılarında başarılar dilediler.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne geçen Vali Ataklı’yı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun ve şube müdürleri karşıladı. Bestami Zabun İl Müdürlüğü adına Vali Ataklı’ya hediye takti etti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne geçen Vali Ataklı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk ve şube müdürleri ile bir süre sohbet etti.

Vali Şeref Ataklı İl Müftülüğünde İl Müftüsü Cemalettin Bal ile görüştükten sonra İl Özel İdaresine geçti. İl Özel İdaresinde Genel Sekreter Ramazan Altundağ ve birim müdürleri ile bir süre sohbet ederek vedalaştı.

SGK İl Müdürlüğüne geçen Vali Ataklı, İl Müdürü Saffet Çalışkan ile görüştükten sonra son olarak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine uğrayarak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Himmet Durgut ve birim çalışanları ile görüştükten sonra vedalaşarak ayrıldı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ