Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,44

Yeşim Pekmez Şehit Ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor

Yeşim Pekmez Şehit Ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor
  • 16.01.2017
  • 1.118 kez okundu

Valimiz Sayın Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez hanımefendi Şehit yakınlarını evlerinde ziyaret etti. Şehit yakınları ile görüşen Yeşim Pekmez hanımefendi, “Bizler ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz’ dedi.

Valimiz Sayın ’in eşi hanımefendi Şehit yakınlarını evlerinde ziyaret etti. Şehit yakınları ile görüşen hanımefendi, “Bizler ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz’ dedi.

Aksaray’da her hafta şehit yakını vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Valimiz Sayın Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez hanımefendi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk ile Şehit J. Komando Er Muammer Karacaer ve J. Er Cafer Karakülah’ın ailelerini ziyaret ettiler.

İlk olarak Van’ın Çatak İlçesinde şehit olan Şehit J. Komando Er Muammer Karacaer’in Baba evini ziyaret eden Yeşim Pekmez hanımefendi şehidimizin Babası Hasan Karacaer ve annesi Ayşe Karacaer ile bir süre görüştükten sonra 1992 yılında Şırnak İlinde şehit olan J. Er Cafer Karakülah’ın baba evine geçerek Şehidimizin annesi ve kardeşi ile görüştü.

Şehitlerimizin yakınları ile görüşerek hasbihal eden Yeşim Pekmez hanımefendi, “Bizler bu vatanda şehitlerimiz ve gazilerimizin sayesinde yaşıyoruz. Ne yapsak onlara olan borcumuzun asla ödeyemeyiz. Onları ziyaret ederek varsa sorunlarını çözmeye onlarla sohbet ederek hasbihal etmeye devam edeceğiz’ dedi.

Ziyaretlerden memnuniyetlerini belirten Şehit aileleri Yeşim Pekmez teşekkür ederek tek beklentilerinin kendilerinin hal hatırlarının sorulması olduğunu devletin her türlü imkandan yararlanmak için kendilerine her zaman yardımcı olduğunu belirttiler..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ