Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,67 / Satış: 7,70

Yüksek Öğrenim Güvenlik Toplantısı yapıldı

Yüksek Öğrenim Güvenlik Toplantısı yapıldı
  • 08.10.2015
  • 1.434 kez okundu

Üniversite ve öğrencilerin güvenliğine yönelik ‘Yüksek Öğrenim Güvenlik Koordinasyon Toplantısı’ Aksaray Valisi Şeref Ataklı başkanlığında yapıldı..

Valilik Makamında gerçekleşen toplantıya Jandarma Komutanı Albay Levent Ölmez, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Mahmut Danayiyen, Aksaray Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hacı Murat Yılmaz ile Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü katıldı.

Güvenlik tedbirleri görüşülerek genel değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda açıklamada bulunan Vali Şeref Ataklı; Yükseköğrenimlerine Aksaray Üniversitesinde devam eden üniversite öğrencilerinin eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamalarını sağlanması için gerekli tedbirlerin alınacağını söyledi.

Vali Ataklı, ‘Üniversite ile bağlı Yüksek Öğretim Kurumlarında, öğrenci yurtlarında ve çevresinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı gerekli güvenlik tedbirleri alınarak gençlerimizin 2015-2016 eğitim döneminde huzur içinde öğrenimlerine devam etmeleri sağlanacaktır. Bu ortamı bozacak, olumsuz durum ve davranışlarla ilgili bütün kurumlarımız ortak işbirliği yaparak bu konuda aksamaya meydan vermeyecektir.’ dedi..

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ