Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

ATSO üyeleri Endüstri Zirvesi Konmak Fuarı’na katıldı

ATSO üyeleri Endüstri Zirvesi Konmak Fuarı’na katıldı
  • 02.05.2016
  • 855 kez okundu

Konya Ticaret Odası (KTO) Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen Konya Endüstri Zirvesi 4 ayrı fuara ev sahipliği yaptı..

KTO Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen fuarlarının açılışı gerçekleştirildi. Konmak 2016 Konya 13.Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri Fuarı, Konelex 2016 Konya 11.Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon Fuarı, İskon 2016 Konya 11.İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç Ve Lojistik Fuarı, Konya 2.Sac İşleme Teknolojileri fuarında Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası sektörde faaliyet gösteren üyelerini buluşturdu.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ,yaptığı açıklamada üyelerini önemli bir fuar organizasyonu ile buluşturduklarını ifade etti.. Gelişen, değişen tüketici taleplerini karşılamak için fuara katılan üyelerin fuarda gördükleri ilgiden ve kurdukları önemli iş bağlantılarından memnuniyetleri kendilerine ilettiklerini söyledi. Her fuarın üyeleri açısında yeni bir iş sahası olduğuna vurgu yaptı.

Kendilerinin de üyelerinin talepleri doğrultusunda fuarlara katılım göstermeye çalıştıklarını . Bütün meslek komiteleri ve üyelerinin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki fuar organizasyonlarına katılmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ