Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

30 Ağustos hepimiz için iftihar vesilesidir

30 Ağustos hepimiz için iftihar vesilesidir
  • 29.08.2018
  • 576 kez okundu

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda “30 Ağustos hepimiz için bir iftihar vesilesidir” dedi.

İl Başkanı Altınsoy, mesajında 30 Ağustos 1922’nin istiklal mücadelesinin zaferle tamamlandığı tarih olduğunu, işgalci güçler karşısında verilen destansı mücadele nihayetinde Türkiye Cumhuriyeti’nin vücut bulduğunu ifade etti.

Altınsoy “Ülkemizi parçalamak isteyenler milletimizin direnişi karşısında çaresiz kalmışlardır. Bugün de ülkemizin her köşesinde refah ve huzur ikliminin hâkim olması için milletçe birbirimize kenetleniyor, istiklalimizi, cumhuriyetimizi ve demokrasimizi tehdit eden bütün şer odakları karşısında azim ve kararlılıkla mücadele ediyoruz. Herkes emin olsun ki, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kastetmek isteyen güçler, devletimizi bütün azamet ve kudretiyle daima karşılarında bulacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’ni darbe teşebbüsleriyle ve terörle zayıf düşürmeye çalışan güç odakları emellerine asla ulaşamayacak. Millet-devlet kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır. 30 Ağustos bizim için çok özel bir anlam ve öneme sahiptir. Hepimiz için bir iftihar vesilesidir. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum. Bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi şükranla yâd ediyorum” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ