Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Altınsoy: Ak Parti’de bir gün değil her gün halk günü

Altınsoy: Ak Parti’de bir gün değil her gün halk günü
  • 29 Eylül 2018 - 21:28

Göreve başladığı ilk günden bu yana AK Parti İl Başkanlığı kapılarını sonuna kadar halka açarak, sürekli vatandaşlarla birlikte olan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy; “Bizler dün olduğu gibi bu gün de yarın da Aksaray’ı halkımızla birlikte yöneteceğiz. Çünkü AK Parti kadroları olarak biz Halkımızın hizmetkârıyız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, temposuyla halkın takdirini topluyor. Göreve geldiği ilk günden bu yana günlük mesaisinin tamamını İl Teşkilatında geçiren Altınsoy, özellikle partiye gelen her vatandaşla bire bir görüşerek, Aksaraylıların dertlerini ve taleplerini dinliyor.

Sorumluluğunun farkında olduğunu söyleyen Başkan Altınsoy, bir yandan teşkilat çalışmaları bir yandan da Aksaraylılarla bir araya gelerek günün her saatinde Parti ve Aksaray’a hizmet için zamanla yarışıyor.

Göreve geldiği ilk günden bu yana özellikle Aksaray Halkına partinin kapılarının açık olması noktasında büyük bir özen gösterdiklerini söyleyen Altınsoy, “Bizler AK Parti kadroları olarak nereden geldiğimizi ve buralarda bulunuş nedenimizi çok iyi bilmekteyiz. Sonuçta bizler de halktan birer bireyiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühü ile İl Başkanı olarak bu makamda oturuyoruz.

Her gün il başkanlığında nöbetçi başkan yardımcısı bulunduğunu ve kendisinin de vatandaşlarla görüştüğünü belirten Başkan Altınsoy, “Bizim Partimizin temelinde insan vardır. Halkını kucaklamayan, ondan güç almayan hiç bir siyasi hareket de başarılı olamaz. Zaten AK Parti iktidarının 16 yıllık başarı hikayesi’nin özeti de budur aslında. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz hemşerilerimizle gerek partide gerekse de sosyal hayatın içinde bir arada olmaya özen gösteriyoruz. İl Başkanlığı olarak bir gün değil, her gün halk günü anlayışıyla hizmet vermeye çalışıyoruz. Ve özellikle de her vatandaşımızla bire bir görüşme yapıyorum. Onları tek tek dinleyerek, yardımcı olmaya çalışıyorum” diye konuştu.

AK kadrolarla birlikte Aksaray’ı ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişmiş kentler seviyesine çıkarmak için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Altınsoy, “Aksaray’a değer katmak ve katkı sağlamak için sorunlarımızın tespiti ve çözümü noktasında şehrin tüm paydaşlarıyla koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdükçe inanıyorum ki şehrimiz, hedeflediğimiz noktalara en kısa sürede ulaşacaktır. Şehrimizi bulunduğu konumdan daha ileriye taşımak amacıyla mesai mefhumu gözetmeden hedeflerimize doğru ilerliyoruz” diye konuştu.

AK Parti iktidarının gücüyle Aksaray’ın çehresini değiştirdiklerini vurgulayan İl Başkanı Altınsoy, “Teşkilatlarımız ile birlikte halkımızın emrindeyiz” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ