Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Bedir Muhtar Mahallesine bin 196 ton sıcak asfalt atıldı

Bedir Muhtar Mahallesine bin 196 ton sıcak asfalt atıldı
  • 05.05.2017
  • 1.379 kez okundu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehrin muhtelif bölgelerinde belediye tarafından yapılmakta olan çalışmaları bizzat yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı..

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehrin muhtelif bölgelerinde belediye tarafından yapılmakta olan çalışmaları bizzat yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Bedir Muhtar’da 3 ayrı sokakta 1500 metre uzunluğundaki yollara 1.196 ton atılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Başkan Yazgı, Başkan Yardımcısı Süleyman Canbulut ve ilgili daire müdürleriyle birlikte Bedir Muhtar Mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, burada yaptığı açıklamada “Bedir Muhtar Mahallemizde kanalın yanındaki yol ile aşağıdaki Kılıçaslan parkı ve Kalanlarla Mahallesi arasında ki bağlantı yolu önceden sıkıntılıydı. Biz burayı temizlemek ve tekrar asfalt atmak suretiyle kalanlar mahallemizle bağlantısını sağlamış olduk. Ekiplerimiz Kılıçaslan Parkı ile Kalanlar Mahallesinin diğer girişinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Bedir Muhtar Mahallemizde kanalın yanındaki yolu dahil olmak üzere bu bölgede 1.500 metrelik alanda sıcak asfalt çalışması yaparak yollarımızı daha güzel ve kullanışlı halde vatandaşlarımızın ulaşımına sunduk” dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ