Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

Eğitim Bir-Sen’de güçlü aday

Eğitim Bir-Sen’de güçlü aday
  • 08 Eylül 2018 - 14:04

Veysel Bektaş, Eğitim-Bir-Sen Aksaray şube başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Aksaray’da en fazla üyeye sahip eğitim sendikası konumunda olan Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen)’na bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen),  Kasım ayında yapılacak olan sendika yöneticilerini yeniden belirleyeceği seçimin arifesinde oldukça hareketli günler yaşıyor.

Türkiye genelinde yetkili sendika olan Eğitim Bir-Sen’in yeniden yapılanacağı seçim öncesinde mevcut başkan Murat Günaydın’ın yeniden göreve talip olduğu öğrenilirken, kulislerde karşısına çok sayıda aday çıkacağı konuşuluyor.

Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili Edebiyat Öğretmeni Veysel Bektaş’ın başkanlık için güçlü aday olduğu konuşuluyor.

Yaptığımız araştırmaya göre uzun süredir ekip çalışmalarını aralıksız sürdüren Veysel Bektaş; geniş tabanlı, Memur-Sen ilkelerini benimseyen, dinamik, yıpranmamış, vizyon ve misyon sahibi güçlü bir yönetim oluşturmayı amaçlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar aksaraylı dedi ki:

    kaliteli şahsiyet kaliteli ekip çok iş yapar kanaatindeyim

  2. Avatar Zıkkımın Kökü dedi ki:

    Siz liyakatin, hak ve adaletin yanından geçemezsiniz kurum olarak. Sizden ancak koltuklara üşüşme, makamları yağmalama çetesi olur!

YORUM YAZ