Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Fotoğrafçılardan duyarlılık örneği

Fotoğrafçılardan duyarlılık örneği
  • 12.08.2018
  • 878 kez okundu

Aksaray’da Fotoğraf ve Fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren 14 firma ortak bir basın açıklaması yaptı.

Ortak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bilindiği üzere fotoğraf ve fotoğrafçılık sektöründe kullanılan fotoğraf sarf malzemeleri, fotoğraf çekim makina ve ekipmanları ve yedek parçalarının tamamen ithal ürünler olmaları sebebi ile döviz kur artışları bizlerin de ürün, hizmet ve işletme gider ve maliyetlerimizi artırmaktadır.

Özellikle son dört-beş aydaki döviz kurlarındaki artışlar gider ve maliyetlerimizi en az yüzde elli oranında arttırmıştır.

Aksaraylı fotoğrafçılar olarak ülkemizin, devletimizin ve milletimizin içinde bulunduğu zor durumun farkında olduğumuzu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da fedakarlık hissiyatımızla sorumluluğumuzu yerine getirme kararlılığındayız.

Son beş aylık kur artışlarını fiyatlarımıza yansıtmadığımız gibi 01 Ocak 2019 tarihine kadar da kurlardaki artışlar ne olursa olsun fiyatlarımıza yansıtmayacağımızı ilan ve taahhüt ederiz.

Saygılarımızla.”

Foto Vadi, Foto Üçyıldız, Foto Gözde, Foto Zirve, Foto İnci, Foto Star, Foto Orhan, Foto Mustafa, Foto Enes, Foto Gökkuşağı, Foto CS, Foto Elit, Foto Başer, Foto Hira

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ