Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Hasandağı köylerini ziyaret ettiler

Hasandağı köylerini ziyaret ettiler
  • 11 Eylül 2018 - 22:23

AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve yönetim kurulu üyeleri Merkeze bağlı Kargın, Yuva, Karaören, Karataş, Bağlı Köyleri ile Sağlık Beldesini ziyaret edip, vatandaşlarla hasbihal ettiler.

Köy Ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Köylerin önemli bir eksiğinin bulunmadığını söyledi. Milletvekili Aydoğdu, Köylerde yaşayan vatandaşların ekonomik olarak daha da iyi duruma gelmesi için tarım ve hayvancılık projelerini arttıracaklarını belirterek, Kırsal kalkınmayı her zaman destekleyeceklerini vurguladı. Aydoğdu, “Devletimizin tarımsal faaliyetlerin geliştirilmesi noktasında çok önemli desteklemeleri var. Vatandaşlarımızın kimseye muhtaç olmadan geçimlerini temin etmelerini sağlamaya yönelik projeler ile her zaman yanındayız. Bu noktada değişik projeler hazırlanabilir ancak önemli olan vatandaşlarımızın kendisine verilen, koyun, inek, arı gibi gelir getirici projeleri en iyi şekilde uygulamalarıdır. Bu projelerde geri dönüşler iyi olursa sayılarını daha da arttırabiliriz” dedi.

Köy muhtarları ve vatandaşlar ise, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve parti yöneticilerinin köylerini ziyaret etmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Milletvekilimize ve İl Başkanımıza sorunlarımızı ne zaman iletsek bir bir çözülüyor. Sorunlarımızın çözümü ve köyümüze yapılan hizmetler nedeniyle Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu, İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy ve emeği geçen yetkililere teşekkür ediyoruz’ dediler..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ