Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,74 / Satış: 6,77
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

İzmir Fuarı’nda Aksaray standı yoğun ilgi görüyor

İzmir Fuarı’nda Aksaray standı yoğun ilgi görüyor
  • 09.12.2016
  • 1.861 kez okundu

Aksaray Belediyesi, Kültür Bakanlığı himayesinde organize edilen ve bu yıl 10’uncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ne katıldı.

Aksaray Belediyesi, Kültür Bakanlığı himayesinde organize edilen ve bu yıl 10’uncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ne katıldı.

Fuara gelen ziyaretçiler Aksaray Standına yoğun ilgi gösteriyor.

8 – 11 Aralık 2016 tarihleri arasında Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde bu yıl 10. Kez düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı’na; dünyanın değişik ülkelerinden tur operatörleri, seyahat acenteleri, rent a car şirketleri, oteller, sağlık turizmi hizmeti veren hastanelerin ve illerin yanı sıra Aksaray’ı temsilen Aksaray Valiliği, Aksaray Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, turizm dernekleri, bölgede faaliyet gösteren otel ve seyahat acentaları katılıyor.

Aksaray Belediyesi, yerel, ulusal ve uluslararası birçok platformda Aksaray’ın tanıtımına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce bu yıl 10’uncusu düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’nde Aksaray standı açtı. Fuar alanına gelen ziyaretçiler Aksaray standına büyük ilgi gösteriyor.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ