Aksaray Haberleri

Sağlık hizmetlerinin kalitesine katkı sunmak amacındayız | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Sağlık hizmetlerinin kalitesine katkı sunmak amacındayız

Sağlık hizmetlerinin kalitesine katkı sunmak amacındayız
  • 30 Temmuz 2018

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Tıp Fakültesi’nde çalışmaların sorunsuz şekilde ilerlediğini belirtti.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Namık Özkan ve Başhekim Prof. Dr. Hakan Bingöl’ü ziyaret eden Rektör Şahin, çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı. Aksaray’da sağlık sektörüne yönelik verilen hizmetlerin çok daha iyi bir noktaya gelmesi adına titiz şekilde çalıştıklarını ve Üniversite olarak üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye gayret gösterdiklerini belirten Şahin, gerek akademik, gerekse fiziki olarak büyüdüklerini vurguladı. Yeni hastanenin eksiklerinin de hızla tamamlandığını ve kısa süre içinde taşınmanın gerçekleşeceğini kaydeden ASÜ Rektörü, “Çalışmaların tamamına katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederiz. Sağlık sektörüne yapılan her yatırımın karşılığının olduğunu biliyoruz. Bu alanda büyümeyi önemsiyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak, halkımıza en güzel hizmeti sunmak amacındayız” dedi.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Namık Özkan ve Başhekim Prof. Dr. Hakan Bingöl, son çalışmalar hakkında Rektör Şahin’i bilgilendirdi ve ziyaret, yapılabilecek çalışmaların istişare edilmesiyle tamamlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ